• GÓRA GROSZA

• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy są z nami i wspierają nasze działania.

Przypominamy, że zbieranie monet trwa tylko do 28.02.2023!!!!

• Wizyta Szkolnego Koła Wolontariatu w Domu Pomocy Społecznej w Sulęczynie.

• Wolontariusze z klasy VIII odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Sulęczynie. Podczas wizyty poznali historię placówki, a zarządzająca nią pani oprowadziła o najważniejszych miejscach, w których seniorzy spędzają czas. Uczniowie śpiewali, czytali oraz grali wspólnie w gry planszowe. Poczęstowali mieszkańców słodkościami. Wizyta wolontariuszy w DPS sprawiła mieszkającym tam osobom ogromną radość. Wolontariusze opuścili DPS bogatsi o nowe doświadczenia, pomysły i plany, które pomogą im świadomie i odpowiedzialnie wspierać innych.

• "OKŁADKA WIZYTÓWKĄ KSIĄŻKI"

• Szkolny konkurs plastyczny "OKŁADKA WIZYTÓWKĄ KSIĄŻKI"
              W konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną wzięło udział 13 uczniów.
              Komisja wyłoniła laureatów:
              w kategorii klas I-IV
              I miejsce - Oliwia Patelczyk kl.I
              II miejsce - Lena Stefan kl.IV
              III miejsce - Martyna Gruchała kl.I
              w kategorii klas V-VIII
              I miejsce - Patrycja Choszcz kl.VIII
              I miejsce - Marcelina Jereczek kl.VIII
              II miejsce - Julia Cyman kl.V
              Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
              Serdecznie dziękujemy za pięknie wykonane prace, które obecnie można podziwiać na szkolnej gazetce.

• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• 7 lutego będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. Rozpoczynamy akcję informacyjną, która ma promować świadomość na temat bycia online i offline. Miłej lektury.
              Infografika dzięki:

• BAL KARNAWAŁOWY

• 🎉Cóż to był za bal! 🎉Bal karnawałowy dla najmłodszych to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność, a cały bal przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Wspaniale się bawiliśmy! Było kolorowo i pięknie! 🎉🎈🥳🤩

• Zabawa karnawałowa

• Samorząd Uczniowski wyszedł z założenia, że "Jest karnawał, muszą być tańce" i zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV-VIII. Uczniowie zagościli w szkole w przepięknych przebraniach. Były konkursy, tańce, słodki poczęstunek i oczywiście świetna zabawa! Atrakcją także była możliwość zrobienia sobie śmiesznego zdjęcia pamiątkowego. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali szkołę. No cóż... kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)