Nasza szkoła po raz kolejny zgłosiła się do ogólnopolskiej akcji „Samorządy mają głos”, której celem jest wsparcie szkół w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz samorządu uczniowskiego.
Do udziału w projekcie zgłosiło się 5 osób – Dawid Labuda, Milena Kobiela, Kamil Flis, Robert Breza i Magdalena Choszcz - które pod okiem p. Diany Sawickiej-Dułak przygotowywały się do udziału w pracach komisji wyborczej. Członkowie komisji spotkali się dwukrotnie, aby zapoznać się ze swoimi uprawnieniami i zasadami głosowania.
O stanowisko przewodniczącego samorządu uczniowskiego szkoły ubiegało się 6 uczniów: Jonasz Breza, Paweł Hinca, Robert Jereczek, Zuzanna Jereczek, Agata Labuda i Andrzej Łukaszczyk. Ich programy wyborcze zostały zamieszczone na tablicach informacyjnych w szkole oraz na stronie internetowej projektu.
Wybory odbyły się w dniu 27.09.2018 r. Frekwencja była bardzo wysoka, a głosowanie przebiegło bez zakłóceń. Komisja wyborcza przeliczyła głosy, wypełniła protokół i umieściła wyniki na tablicy informacyjnej.
Przewodniczącym SU został Robert Jereczek, zastępczynią Zuzanna Jereczek oraz animatorami imprez: Paweł Hinca i Andrzej Łukaszczyk.
Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy dla dobra całej społeczności szkolnej!!!

