OGŁOSZENIE
W związku z wprowadzaniem przez Ministra Edukacji i Nauki nowego rozporządzenia z dnia 12 marca br. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty dot. zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, od poniedziałku 15 marca do 28 marca br. dla uczniów klas I- III zajęcia będą prowadzone w systemie hybrydowym, tzn. naprzemienne.
Szczegółowy harmonogram pracy danej klasy będzie przekazywany przez wychowawców. Został zorganizowany dla każdego oddziału wg ustalonych godzin pracy zdalnej wprowadzonych na komunikatorze TEAMS. Informacje dostępne są również w dzienniku elektronicznym.
Oddział Przedszkolny funkcjonuje na dotychczasowych zasadach, w sposób stacjonarny.
Dyrektor Szkoły
